D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode

D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode

Tietofriikki » Verkkotuotteet > Mediamuuntimet ja transceiverit
DEM-311GT 1-porttinen multi mode 1000Base-SX Mini GBIC Gigabit Ethernet moduuli (550m max). Lataa tarkemmat tiedot tästä
65,78
Siirry ostamaan
Etsi samankaltaisia tuotteita Etsi samankaltaisia tuotteita
Katso tuotteen valmisvertailu Katso tuotteen valmisvertailu