Planet FT-802 10/100TX-FX Converter MM SC

Planet FT-802 10/100TX-FX Converter MM SC

WebHill -Verkkokauppa » Oheislaitteet > Mediamuuntimet
10/100TX-FX Converter MM SC Multi-mode, 2km, LFTP Planet FT-802 on metallikoteloitu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (Multi Mode) v
60,39
Siirry ostamaan