Planet FTP-802S15 10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode

Planet FTP-802S15 10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode

WebHill -Verkkokauppa » Oheislaitteet > Mediamuuntimet
10/100TX-FX Converter SM SC Single-mode, 15km, LFTP, PoE Metallikoteloitu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (Single Mode) v
82,56
Siirry ostamaan