Tenda TER860S 100BaseTX/FX Media Converter SM

Tenda TER860S 100BaseTX/FX Media Converter SM

WebHill -Verkkokauppa » Oheislaitteet > Mediamuuntimet
100BaseTX/FX Media Converter SM Single-Mode 20km, SC Tenda TER860S on metallikoteloitu mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (single-mode) v
35,49
Siirry ostamaan