Planet GT-802 1000BaseTX-SX Converter MM Multi-mode

Planet GT-802 1000BaseTX-SX Converter MM Multi-mode

WebHill -Verkkokauppa » Oheislaitteet > Mediamuuntimet
PLANET GT-802 on metallikoteloitu gigabitin mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-SX kuituverkon (multi mode) v
84,94
Siirry ostamaan