Planet GT-806A60 1000BaseTX-WDM Converter SM

Planet GT-806A60 1000BaseTX-WDM Converter SM

WebHill -Verkkokauppa » Oheislaitteet > Mediamuuntimet
PLANET GT-806A60 on metallikoteloitu gigabitin mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LX WDM-kuituverkon (singlemode) v
241,80
Siirry ostamaan