Planet GT-806B15 1000BaseTX-WDM Converter SM

Planet GT-806B15 1000BaseTX-WDM Converter SM

WebHill -Verkkokauppa » Oheislaitteet > Mediamuuntimet
PLANET GT-806B15 on metallikoteloitu gigabitin mediamuunnin 10/100/1000Base-T Ethernet- ja 1000Base-LX WDM-kuituverkon (singlemode) v
137,64
Siirry ostamaan