Planet FST-802 10/100TX-FX Converter MM

Planet FST-802 10/100TX-FX Converter MM

WebHill -Verkkokauppa » Oheislaitteet > Mediamuuntimet
10/100TX-FX Converter MM Smart Multi-mode, SC, 2km, LFTP Metallikoteloitu kehittyneempi mediamuunnin 10/100Base-T Ethernet- ja 100Base-FX kuituverkon (Multi Mode) v
80,60
Siirry ostamaan