Planet MGB-L120 MiniGBIC 1000BaseLX SM 120km

Planet MGB-L120 MiniGBIC 1000BaseLX SM 120km

WebHill -Verkkokauppa » Oheislaitteet > Mediamuuntimet
MiniGBIC 1000BaseLX SM 120km Single-mode, LC 1000Base-LX MiniBIC-moduli kaikkiin MiniGBIC -standardia noudattaviin Ethernet -kytkimiin. - Single-mode (SM) 120km - LC-liitin - K
228,54
Siirry ostamaan