Planet MGB-LX MiniGBIC 1000BaseLX SM 20km

Planet MGB-LX MiniGBIC 1000BaseLX SM 20km

MiniGBIC 1000BaseLX SM 20km Single-mode, LC PLANET MGB-LX on 1000Base-LX SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet-kytkimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin. Tekniset tiedot:
41,94
Siirry ostamaan