Planet MGB-SX MiniGBIC 1000BaseSX MM 275/550

Planet MGB-SX MiniGBIC 1000BaseSX MM 275/550

MiniGBIC 1000BaseSX MM 275/550 Multi-mode, LC Planet MGB-SX on 1000Base-SX SFP-moduli (MiniGBIC) kaikkiin SFP-standardia noudattaviin Ethernet -kytkimiin, mediamuuntimiin ja verkkokortteihin. Tekniset tiedot:
39,70
Siirry ostamaan